Nederlandstalige verenigingen België.

Provincie Antwerpen.

K.A.V. Barbus Antwerpen   http://www.kavbarbus.be

Facebookpagina :

 

.


A.T.V. Aquatom vzw   http://www.aquatom.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/groups/234695376702633/

.

Mechelse Aquariumclub vzw   http://www.mechelseak.be

Facebookpagina :

 

.

A.h.v. Rosaceus Wilrijk vzw   http://www.rosaceus.be

Facebookpagina :

 

.

A.h.v. De Minor Rupel-Vaartland   http://users.pandora.be/jp.wenselaers

Facebookpagina :https://www.facebook.com/AquariumclubDeMinor

.

De Discusvrienden vzw   http://www.discusvrienden.com

Facebookpagina : https://www.facebook.com/de.discusvrienden

.

A.H.V. Pristella   http://www.ahvpristella.be

Facebookpagina : https://www.facebook.com/pages/Pristella-Schoten/130593548588

 

.

 K.a.h.v. Gracilis Hoboken vzw  http://www.gracilis.info

Facebookpagina : https://www.facebook.com/gracilis.hoboken

.

Gracilis Westerlo   http://www.graciliswesterlo.be

Facebookpagina : https://www.facebook.com/graciliswesterlo

 

.

A.h.v. Colisa Mol   http://www.colisa.be

Facebookpagina :

 

.

 A.T.V.V. Blauwe Alg   http://www.blauwealg.be

Facebookpagina : https://www.facebook.com/pages/ATVV-Blauwe-Alg/344708742277308

.

De Kardinaal Kapellen vzw   http://users.telenet.be/de_kardinaal

Facebookpagina :https://www.facebook.com/dekardinaal.kapellen

.

Daphnia Lille   http://www.daphnia.be

Facebookpagina : https://www.facebook.com/groups/Daphnia/

.

De Belgische Guppyvrienden   http://www.belgischeguppyvrienden.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/belgische.guppyvrienden.1

.

Chameleons Vlaanderen   http://www.chameleons-vl.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/groups/52214947769/

.

IRG    http://www.regenboogvissen.be/

Facebookpagina :https://www.facebook.com/groups/268025333214346

.

Terra vzw     http://www.terravzw.org

Facebookpagina : https://www.facebook.com/Terravzw

.

Provincie Brabant

 

 Aarschotse Aquariumvrienden

Facebookpagina :

.

K.A.V. De Siervis Leuven vzw   http://www.desiervis.be

Facebookpagina :

 

 

.

Provincie Limburg

 

 Black Molly Genk   http://www.blackmolly.be

Facebookpagina : https://www.facebook.com/BlackMollyGenk

 

 Tanichthys Hasselt   http://www.tanichthys.be

Facebookpagina : https://www.facebook.com/tanichthys.hasselt

 

 Aqua-Noord Limburg   https://www.facebook.com/AquaNoordLimburg

Facebookpagina :https://www.facebook.com/AquaNoordLimburg

 

Maroni Maaseik    http://www.maroni.be

Facebookpagina : https://www.facebook.com/profile.php?id=100008769369533

 

Zilverhaai Beringen vzw    http://www.zilverhaai.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/zilverhaai.beringen

 

ORKA’S

Facebookpagina :

 

Guppyclub belgium   http://www.guppyclub.be

Facebookpagina :

 

Provincie Oost Vlaanderen

 

 Betta Buggenhout vzw    : http://www.betta.be

Facebookpagina : https://www.facebook.com/pages/Betta-Buggenhout/

 

Aquarianen Gent vzw    http://www.aquariana.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/pages/Aquarianen-Gent/193154524033653

 

Moerbeekse A.V. vzw   http://www.moerbeekseaquariumvereniging.be

Facebookpagina :

 

Atlantis Beveren vzw   http://www.atlantisbeveren.weebly.com

Facebookpagina :

 

 Siervis Geraardsbergen   http://www.siervis.be

Facebookpagina :

 

Siervis Wetteren   http://users.telenet.be/siervis.wetteren/

Facebookpagina :

 

 Ocellaris   http://www.ozac.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/pages/Ozac/321863007865399

 

Oostvlaamse Terrariumvereniging (O.T.V.) Anolis vzw   http://www.anolis.be

Facebookpagina :

 

Poseidon Gent   http://www.poseidongent.be

Facebookpagina :

 

     A.V. Amazoona    http://www.amazoona.be

Facebookpagina : https://www.facebook.com/pages/Amazoona-Aquariumforum

 

B.O.A. vzw (Belgian Ophidian Association) 

Facebookpagina : https://www.facebook.com/boa.opwijk

 

   Vlaamse Terrariumvereniging vzw    http://www.vlaamse-terrariumvereniging.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/groups/135209647292/

 

Aquariumvrienden Tropicana   http://www.avtropicana.be/

Facebookpagina :

 

Provincie West Vlaanderen

 

Brugse Aquariumvrienden    http://brugse-aquariumvrienden.bbat.be/

Facebookpagina :

 

Exotica Roeselare vzw   http://www.exoticaroeselare.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/groups/aquariumverenigingroeselare/

 

Aquatropica Kortrijk    http://www.aquatropica.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/pages/Aquatropica-kortrijk/

 

Danio Rerio Izegem    http://www.daniorerio.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/groups/Daniorerioizegembe

 

Skalaar Torhout   : http://www.skalaar.be

Facebookpagina :https://www.facebook.com/vzw.skalaartorhout

 

Oostende Platy   http://blog.seniorennet.be/oostendeplaty

Facebookpagina :https://www.facebook.com/louis.oostendeplaty

 

Reptielenwereld    http://www.reptielenwereld.be

Facebookpagina :

 

Werkgroep Phasma    http://www.phasma.eu

Facebookpagina :